przycisk zamknij

Oferta dla firm

Szukasz ciekawej propozycji wyjazdowej dla grupy?

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem wśród klientów korporacyjnych (firm) cieszą się wyjazdy typu incentive, mające na celu motywację i integrację pracowników oraz nagradzanie klientów. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia, doradzamy naszym klientom wybór ciekawego miejsca, sprawdzonych hoteli i propozycji imprez dodatkowych. Przygotowujemy indywidualnie dopasowane programy dla grup biznesowych. Gwarantujemy wysoki poziom naszych usług oraz realizację programu imprezy w ramach określonego budżetu firmy.

Prześlij do nas zapytanie, chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Formularz
Ilość osób:
Wielkość grupy:
Wiek uczestników:
Preferowane kierunki:
Termin:
Długość pobytu:
Standard hotelu:
Komentarz / oczekiwania:
Imię:
Nazwisko:
Firma:
E-mail:
Telefon:

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie organizacji wyjazdów incentive, podróży motywacyjnych i wyjazdów w formie nagrody!

Wyjazdy incentive

Wyjazdy tego typu trwają najczęściej kilka dni, organizowane są dla dowolnej wielkości grup. W ogólnym programie łączy się elementy programu turystycznego wraz z organizowanymi w niecodziennych miejscach szkoleniami. Firmy mają więc okazję do przekazania pracownikom zaplanowanych treści, a pracownicy oprócz zaplanowanych konferencji - do wypoczynku i wspólnej zabawy.

Wyjazdy motywacyjne

To wyjazdy, których głównym celem jest motywowanie pracowników oraz klientów do współpracy z firmami. Pobyty tego typu charakteryzują się doborem ciekawych, niepowtarzalnych miejsc docelowych, dobrych, sprawdzonych hoteli oraz specjalnie dla danej grupy przygotowanego programu. Podczas takich spotkań uczestnicy często biorą udział w wielu atrakcjach kulturalnych, turystycznych i sportowych.

Vouchery

Bony oferowane przez Biuro Podróży Travelstyle nie ograniczają się tylko do jednego touroperatora, ale pozwalają skorzystać z szerokiej gamy polskich jak i niemieckich touroperatorów, w tym z ofert first i last minute. Każdy bon stanowi równowartość pieniężną i może być wystawiony na dowolną kwotę zaproponowaną przez klienta. Zamówienia można składać pod numerem telefonu
061 843 6969 lub kontaktując się z nami przez
email: office@travelstyle.pl

wyszukiwarka ofert travelstyle
wyszukiwarka oferty

Oferta tygodnia

The Cove Rotana Resort


26.02 - 5.03
wylot/powrót Poznań
pokój 2-osobowy, śniadania
cena za osobę: 5259 PLN

widok Hotelu The Cove Rotana Resort

Partnerzy

  • partnerzy travel style - detour
  • partnerzy travel style - itaka
  • partnerzy travel style - meiers
  • partnerzy travel style - neckermann
  • partnerzy travel style - thomascook
  • partnerzy travel style - tui
  • partnerzy travel style - tuiticketshop
  • partnerzy travel style - wezyr
  • partnerzy travel style - eximtorus
  • partnerzy travel style - grecos

rozwiń