przycisk zamknij

ABC turysty

Ubezpieczenia

logo ubezpieczalni allianz

Wszystkim naszym klientom oprócz ubezpieczeń pakietowych proponujemy dodatkowe nowoczesne ubezpieczenia turystyczne. Mają Państwo wówczas możliwość dokonania wyboru czy zdecydować się na pakiet podstawowy (automatycznie dołączany do imprezy) czy wybrać wariant rozszerzony gwarantując sobie i bliskim optymalną ochronę. Od wielu lat współpracujemy z renomowaną na rynku ubezpieczeń firmą Allianz.

Pakiet ubezpieczeń Tramp został przygotowany specjalnie dla Agencji turystycznych obsługujących klienta indywidualnego. Do Państwa dyspozycji oddajemy szereg możliwości dopasowania oferty ubezpieczeniowej do potrzeb Państwa Klientów. Poza trzema gotowymi wariantami pakietów ubezpieczenia oferujemy w pełni elastyczny wariant dowolny, w ramach, którego można wybrać najbardziej odpowiednie sumy ubezpieczenia i gwarancję dla Państwa Klientów. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy lub hotelu, które obejmuje zwrot 100% kwoty potrącenia.

TRAMP
Tabela sum gwarancyjnych TRAMP

Kursy walut

kursy walut

Przy rezerwacjach niektórych touroperatorów ceny za imprezy podawane są w EURO. W zależności od warunków płatności korzystamy z tabel kursów niżej wymienionych banków:

www.nbp.pl
www.pekao.com.pl
www.ing.pl

Wizy

wizy

Przed każdą planowaną podróżą zagraniczną należy dokładnie zapoznać się z informacjami wizowo-paszportowymi. Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi przepisami celnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

www.msz.gov.pl

Szczepienia

szczepienia

Dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo w czasie urlopu jest sprawą nadrzędną. Dlatego też jeszcze przy planowaniu wypoczynku należy zasięgnąć informacji o koniecznych szczepieniach.

www.szczepieniadlapodrozujacych.pl

Strefy czasowe

strefy czasowe

Przed wyjazdem warto sprawdzić strefę czasową państwa, do którego się wybieramy. Polska leży w strefie czasu środkowoeuropejskiego (GMT + 01:00).

www.convertworld.com


Opinie o hotelu

logo holiday

Opinie o hotelu przed wyjazdem są bardzo cennym żródłem informacji. W portalu holidaycheck znajdą Państwo opinie, zdjęcia oraz filmy przesłane przez turystów z miejsc wakacyjnych.

www.holidaycheck.pl

wyszukiwarka ofert travelstyle
wyszukiwarka oferty

Oferta tygodnia

The Cove Rotana Resort


26.02 - 5.03
wylot/powrót Poznań
pokój 2-osobowy, śniadania
cena za osobę: 5259 PLN

widok Hotelu The Cove Rotana Resort

Partnerzy

  • partnerzy travel style - detour
  • partnerzy travel style - itaka
  • partnerzy travel style - meiers
  • partnerzy travel style - neckermann
  • partnerzy travel style - thomascook
  • partnerzy travel style - tui
  • partnerzy travel style - tuiticketshop
  • partnerzy travel style - wezyr
  • partnerzy travel style - eximtorus
  • partnerzy travel style - grecos

rozwiń